Kars web tasarım hizmeti

Teknolojinin her geçen zaman ilerlemesiyle internet siteleri kişilerin veya şirketlerin ihtiyacı haline geldi. Firma olarak hizmet veren veya ürün pazarlayan şirketler, şirketlerini web üzerinden yurdumuz başta olmak üzere dünyaya yaymaya başladılar. Web tasarımı hakkında birçok kafa karmaşası olduğunu farkettik. Örnek verirsek web sayfası tasarım ne kadardır?, e-ticaret sitesi kurmam için ne gibi dosyalar şart?, hazır bir web programı mı yoksa özel web yazılım mı kullanmalıyım? gibi birçok sorunun yanıtlanmadığını veya verilen cevapların bir çoğunun eksik, bazılarınınsa konuyu çok bulandırdığını analiz ettik. Bu sebeple kafanızdaki birçok soruya rehber olabilecek bu yazıyı hazırladık. arzu ettiğiniz zaman aklınıza takılan sorular veya fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web tasarım kaç tl’dir?

Web tasarım ücretleri yaptırmak istediğiniz site tasarımı ile, oturtulacak web yazılım ile, duyarlı (pc, tablet ve telefon uyum) olup olmadığı ile orantılı olarak değişir. Çağımızın şartlarında özel web tasarım, özel web yazılımı ve duyarlı bir tasarım aşağı yukarı 800 tl’den başlar ve ucu açıktır. E-ticaret siteleri ise 1200 tl’den başlar. Bu rakamlar inceleme yapılıp ortalama rakamlar tesbit edilerek yazılmıştır. Firmamızın fiyat prensibi bu şekildedir. Bir internet sitesi yaptırmak isterseniz bizden alacağınız fiyatlar bu rakamlardan ibaret olacaktır. Peki gelelim en çok sorulan konuya, benim için fiyat çok önemli çok uygun birşey istiyorum diyorsanız bu soruna’da çözümümüz var. Özel web tasarımı, özel web yazılımı yerine wordpress, opencart, vb. gibi hazır yazılımları kullanıp, hazır bir temayı yükleyip sitenizi kurabiliriz o vakit tema fiyatının 100-150 tl arası olduğunu düşünelim, ayarlar için 200 tl ücret talep ediyoruz ve 300-350 liraya siteniz oluyor. Bu konuda tercih tamamen size ait. Esnek çalışma dinamiğimiz sayesinde kontrol sizde.

E-ticaret sitesi kurmak için hangi dokümanlar gerekli?

E-ticaret sitesi yaptırmak isteyen şahıs ve kuruluşlar için E-Ticaret sitesi kurma rehberi başlıklı makalemizi okuyarak detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Özel web yazılım mı yoksa hazır web yazılım mı edinmeliyim?

Bu sorunun belli bir karşılığı yok çünkü arzuladığınız tasarıma veya sisteme göre farklılık gösteriyor. Misalen makale sitesi yapacaksanız veya basit bir ürün kataloğu hazır web yazılımı kullanılabilir. Lakin milyonlarca datayı işleyeceğiniz bir site olacaksa hazır web yazılımları işinizi görmez. Bu sebepten biz büyük çoğunlukla hız, kullanılabilirlik ve güvenlik bakımından kendi geliştirdiğimiz yazılımı tavsiye ediyoruz. Tabii ki hazır web yazılımı kullanın ucuz maliyetli veya ben bu sisteme alıştım diyen kullanıcılar ne talep ediyorsa o olur. Firma olarak kontrol sende görüşü ile hizmet vermekteyiz.

Aklınıza takılanlar ve fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçin.

0212 664 55 32 (Sabit Hat)

0212 558 95 44 (Sabit Hat)

0531 500 95 44 (GSM & WhatsApp)

destek@dogruwebtasarim.com

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s