Özel web tasarımı hizmeti

Zamanımızda pekçok web hizmeti veren firmanın artması sebebiyle bu hizmeti hangi firmadan almalıyım, hangi kriterlere dikkat etmeliyim gibi bihayli sual ve beyin bulanıklığı bulunmaktadır. Bu konudaki beyin bulanıklığına ve bazı sorulara cevap vermek gereğini anladım.

Doğru web tasarım hizmeti almak için öncelikle bu hizmeti firma yada ajanslardan almanızı tavsiye ederim. Pekçok kişi veya firma bu hizmeti bilgisayar tamircilerinin veya bilgisayar işiyle alakadar kişilerin verdiğini sanmaktadır. Muhakkak bu yanlış bir düşüncedir. Web tasarım veya web yazılım hizmetini kati olarak bu işi profesyonel olarak yapan kuruluşlardan almalısınız. Aksi halde başınızın çok ağrıyacağını düşünüyorum. Peki web tasarım hizmeti almak için ajans aramaya başladınız. Doğru web tasarım firması hangisi?

Akıl olarak tanıdığınız, bildik ve güvendiğiniz bir web tasarım firması varsa mutlaka ilk tercih edeceğiniz o olmalıdır. Bu koşullara uygun bir firma veya ajans tanımıyorsanız yardımınıza arama motorları koşacaktır. Arama yaparken şehrinize en yakın ajansları bulabilmek için konum özelliğini kullanın çünkü firmanın yakınlarda olması iletişim kolaylığını sağlayacak ve yanlış anlamaların önünü kesecektir. Ayriyeten güven bakımından ajansı ziyaret etmekten korkmayın. Bu tür işleri yaptırırken olabilecek en büyük yanlış başka şehirlerdeki ajanslardan hizmet beklemektir. İstanbul şehrindeyseniz tercihiniz mutlak suretle İstanbul web tasarım firması olmalı yoksa yanlış anlaşılmaların olması olağandır.

Kişisel veya Kurumsal web tasarımı hizmeti alırken mutlaka danışmanlık almanızı öneririm. En azından konuyla alakalı webde detaylı bir arama yaparak birkaç makale incelemek sizin için yararlı olacaktır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s