Özel Web Tasarım

DWT olarak İstanbul ofisimizde Zeytinburnu İstanbul başta olmak üzere özel web tasarımı hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca web yazılım ve seo çalışması hizmetleri de sunmaktayız.

Özel Web Tasarımı Nedir?

Özel Web Tasarım standartların üstünde, sizler için en iyi özellikleri sunduğumuz web hizmetidir. Bir web sayfası oluştururken site üzerinden amaçlanan hedefin iyice araştırılması ve hedefe uygun bir yazılım ve tasarımın geliştirilmesi son derece önemli bir konudur. Özel Web Tasarımı, domainiyle, hostingiyle, web programıyla bir bütün olmalı ve sunulacak hizmete göre belirlenmelidir. Örnek olarak domain seçilirken seo uyumlu olmasına çok dikkat edilmeli aksi taktirde ileriye dönük çok fazla seo maliyetleri çıkacaktır. Web programın seo uyumlu olmaması halinde web siteniz olduğu yerde kalacak ve arama motorları tarafından görülemeyecektir.

Özel Web Tasarım İçin Nelere Dikkat Ediyoruz?

Kaliteli Web Tasarımı için yukarıda saydığımız en önemli işlemlere ek olarak;

  • Responsive tasarım olmasına ( bilgisayar, tablet ve telefon uyumlu omasına )
  • Site içi seo uygulamasının bulunmasına ( site içi seo her eklediğiniz konunun otomatik olarak arama motorları tarafından görülmesini sağlar )
  • Tüm modern tarayıcılara uyumlu çalışmasına ve hatasız çalışmasına ( internet explorer, google chrome, mozilla firefox, yandex vs. )

bu özellikler olmazsa olmazımızdır. Bunların dışında devamlı kendimizi yeni bilgilerle geliştiriyoruz. Sizde kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. İstanbul web tasarım firması olarak size en özel ve uygun teklifi sunalım.

Doğru Bilişim

0212 664 55 32

0531 500 95 44

Çırpıcı mah. 1. Taşocağı sok. No:70/B

Zeytinburnu / İST

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s